BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Filenin Şampiyonları Atatürk Anadolu Lisesi ve Karşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Oldu.

İlimizde Okul sporları kapsamında düzenlenen Liseler arası Yıldız kızlar ve Yıldız erkekler Voleybol il birinciliği turnuvası sona erdi.
Filenin  Şampiyonları Atatürk Anadolu Lisesi ve Karşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Oldu.

Filenin  Şampiyonları Atatürk Anadolu Lisesi ve Karşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Oldu.

İlimizde Okul sporları kapsamında düzenlenen Liseler arası Yıldız kızlar ve Yıldız erkekler Voleybol il birinciliği turnuvası sona erdi. Yıldız kızlarda Karşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Saray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin  oynadığı Final maçı sonunda  Karşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi şampiyon olurken, Yıldız Erkeklerde Atatürk Anadolu Lisesi ve Karşıyaka Anadolu Lisesinin oynadığı final maçında ise Atatürk Anadolu Lisesi şampiyon oldu.

2014-2015 yılı okul sporları kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Voleybol turnuvası Gençlik Hizmetleri kapalı spor salonunda yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı, Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürü Erdal Arıkan, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Metin Suna, Şube Müdürü Serhat Aran ve Ömer Abdulaziz Döger, Okul Müdürleri, öğretmen ve öğrencilerin izlediği final maçı izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı.

Düzenlenen Voleybol turnuvası sonunda Yıldız kızlarda Karşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi birinci, Saray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, Genç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ise üçüncü oldu. Yıldız Erkeklerde ise Atatürk Anadolu Lisesi birinci, Karşıyaka Anadolu Lisesi ikinci, Bingöl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ise üçüncü oldu

Yapılan final maçlarının ardından şampiyon olan takımlara ödülleri ve kupaları verilirken,  Turnuvaya katılan takımlara teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı, "Eğitimin yanında öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkı yapan sosyal, kültürel ve sportif etkinlikleri önemsediğini ifade ederek, turnuvaya katılım cesareti gösteren tüm okul, öğrenci ve ailelerini kutlayarak, başarılarının devamını diledi.

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.