BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi Ödülleri Sahiplerini Buldu!

İl Müdürümüz Rahmi GÜNEY,   eTwinning projeleri Ulusal ve Avrupa Kalite  Etiketi Ödüllerini kazanan öğretmenleri ve idarecileri makamında kabul etti.
eTwinning Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi Ödülleri Sahiplerini Buldu!

eTwinning Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi Ödülleri Sahiplerini Buldu!

İl Müdürümüz Rahmi GÜNEY,   eTwinning projeleri Ulusal ve Avrupa Kalite  Etiketi Ödüllerini kazanan öğretmenleri ve idarecileri makamında kabul etti.

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Rahmi GÜNEY, eTwinning projelerini başarıyla tamamlayarak Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi almaya hak kazanan Murat İlkokulu Sınıf Öğretmeni Baran TİGAN ile okul Müdürü Şemsettin SEKİN'i ve Genç İlkokulu Müdürü Murat SATIK ile Sınıf Öğretmeni Pakize  ACAR'ı makamında kabul etti. Öğretmenlerden  yürüttükleri eTwinning projeleri ile ilgili bilgi alan GÜNEY kendilerini tebrik ederek bu çalışmaları çok değerli bulduklarını belirtti.

Yürütmüş oldukları eTwinning projeleri için Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi ödüllerini almaya hak kazanan Murat ilkokulundan sınıf öğretmeni Baran TİGAN ve Ankara Büyükşehir Belediyesi İlkokulundan Pakize ACAR'a  sertifikaları İl Müdürümüz Rahmi GÜNEY tarafından verildi.

İl Müdürümüz Rahmi GÜNEY ayrıca ödül alan eTwinning projelerinin yürütüldüğü okullardan Murat İlkokulu Müdürü Şemsettin SEKİN'e ve Genç İlkokulu Müdürü Murat SATIK'a Avrupa Kalite Etiketi Okul Levhalarını teslim etti.

GÜNEY, özverili çalışmalarından dolayı İl Milli Eğitim Müdürlüğü ArGe biriminden eTwinning İl Koordinatörü Gülten BUTAKIN'a  teşekkür etti.

           

Sınıf öğretmeni Pakize ACAR geçtiğimiz sene görev yaptığı Genç İlkokulunda yürüttüğü "Save The Planet" ve "Use your Mind" isimli uluslar arası eTwinning projeleri için iki Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi ödülü aldı.  Save The Planet / Gezegeni Kurtar isimli projede farklı şehirlerden ve ülkelerden ortak okullarla çevrenin korunması temalı çeşitli etkinlikler gerçekleştirildi.  Use Your Mind / Zekanı Kullan isimli projede de  atık malzemelerden kumbara, oyuncak, robot gibi ürünler çıkaran öğrenciler yine atık malzemelerden oyun setleri oluşturdular ve Akıl ve Zeka oyunları için online düzenlenen turnuvalara katıldılar. Her iki proje için okulda yıl sonu sergisi gerçekleştirildi.  

27-09-201927-09-201927-09-201927-09-201927-09-201927-09-201927-09-201927-09-2019

  

 

Murat İlkokulundan Baran TİGAN Culture Street No 1/ Kültür Sokağı Sokağı No 1 isimli projesiyle Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketini almaya hak kazandı. Projede Baran TİGAN ve öğrencileri  farklı şehirlerden ve ülkelerden ortak okullarla kültürel zenginlikleri paylaşmaya yönelik çeşitli sosyal, kültürel ve sanatsal etkinlikler gerçekleştirdiler. Projede yurt içi ve yurt dışı ortaklarla web konferanslar da gerçekleştirildi.

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.