BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Engin’den Genç Yatılı Bölge Ortaokuluna Ziyaret.

Milli Eğitim Müdürümüz Kadri Engin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Remzi Dinler ile birlikte Genç Yatılı Bölge Ortaokulunu (YBO) ziyaret ederek öğrencilerle beraber öğlen yemeği yedi.
Engin’den Genç Yatılı Bölge Ortaokuluna Ziyaret.

Milli Eğitim Müdürümüz Kadri Engin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Remzi Dinler ile birlikte Genç Yatılı Bölge Ortaokulunu (YBO) ziyaret ederek öğrencilerle beraber öğlen yemeği yedi.

Engin, ziyareti esnasında okulu dolaşarak öğrencilerle bir süre sohbet etti. Öğrencilerin sorunlarını dinleyen Milli Eğitim Müdürümüz, okul yöneticilerinden okulun genel durumu ve öğrenciler hakkında bilgi aldı.

Milli Eğitim Müdürümüz Kadri Engin; okulları ziyaret ettiğini, varsa problemleri yerinde görerek çözümler bulmaya çalıştıklarını belirtti. Engin, Milli Eğitim Müdürlüğü olarak eğitime çok önem verdiklerini, ilçedeki eğitim çıtasının yükseltilmesi konusunda her zaman seferber olduklarını anlattı. Eğitim konusunda hassas olduklarını, her zaman her platformda beyan ettiklerini ve edeceklerini belirten Engin, "Öğrencilerimizin eğitimleriyle ilgili sorun yaşamamaları için çaba gösteriyoruz. Tek isteğimiz onların okumaları ve eğitim konusunda ilçemizi en iyi şekilde temsil etmeleridir. İyi okulları kazanmalarıdır. Çünkü onların eğitimden başka düşünecek hiçbir şeyleri yoktur" dedi.

Daha sonra okulun yemekhanesine geçen Milli Eğitim Müdürümüz, öğrencilerle birlikte aynı Masaya oturarak öğlen yemeğini birlikte yediler. Öğrenciler Milli Eğitim Müdürümüzün kendileriyle aynı masada yemek yemesini sevinçle karşıladılar. Engin, masasında birlikte oturduğu öğrencilerle yemek süresince çeşitli konularda sohbet etti.

Engin, öğrencilere nasihatte bulunarak ”Devletimiz sizleri okutmak için her türlü imkanı kullanıyor. Sizlerde okuyun devletimize bayrağımıza, vatanımıza, milletimize layık evlatlar olarak yetişin. Unutmayın gelecek sizsiniz ve ülkemizi gelecekte sizler yöneteceksiniz. 

Engin, öğlen yemeğinin ardından spor salonuna geçerek öğrenciler ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

25-10-201625-10-201625-10-201625-10-201625-10-201625-10-201625-10-201625-10-201625-10-2016

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.