BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğü Faaliyet Bülteni" adlı Bültenimizin ilk sayısı çıktı.

Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yaptığı çalışmaları içeren "Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğü Faaliyet Bülteni" adlı Bültenimizin ilk sayısı çıktı.
Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğü Faaliyet Bülteni

 

Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yaptığı çalışmaları içeren "Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğü Faaliyet Bülteni" adlı Bültenimizin ilk sayısı çıktı.

 

SARI; Bingöl’de eğitim niteliğinin arttırılmasına yönelik olarak yapılan proje ve çalışmaların kamuoyuna tanıtılması, Okullarımızın  başarılı örnek etkinlik ve eğitim faaliyetlerinin paylaşılması amacıyla 102 sayfalık bültenin ilk sayısının yayımlandığını belirtti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup SARI; 2012-2014 tarihleri arasında Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yaptığımız çalışmaları içeren bu ilk sayımızda yaptığımız çalışmalarla ilgili kısa bilgiler vermeye çalıştık. Devam eden çalışmalarımızı, biten çalışmalarımızın sonuçlarını kamuoyu ile paylaşmak istedik diyen SARI, 2012-2014 yıllarına ait çalışmaların bu kitapta toplandığını belirterek, "Bütün çalışmalarımızı içeren bir bülten. 2 yıllık çalışmalarımızı anlatıyor. İçeriğinde eğitim, spor, kültürel, yatırımlar, yarışmalar alanında ki çalışmalar bulunmakta. ´Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğü Faaliyet Bülteni´ adlı kitabımızın ilk sayısını çıkardık. İnşallah ikinci sayısı ve devamı da gelecek." şeklinde konuştu.

SARI; Bültenimizin ilk sayısında da paylaştığımız İlimiz yatırımlarında gerek derslik ihtiyacı gerekse okul donatıları ihtiyaçlarının karşılanması ve İlimizin eğitim çıtasının yükseltilmesi noktasında sürekli desteklerini ve teşviklerini gördüğümüz Kalkınma Bakanımız Sayın Cevdet YILMAZ’a, İl Valimiz Sayın İbrahim TAŞYAPAN’a Bingöl Milletvekilimiz Sayın Eşref TAŞ’a, Kamu Kurum ve Kuruluşlara, İdareci, öğretmen ve tüm eğitim camiasına teşekkürlerimi sunuyorum.

 

Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.