BİNGÖL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Milli eğitim Müdürlüğü’nün Hükümet Konağı’nın önünde bulunan Atatürk büstüne çelenk sunmasıyla başladı.Kutlama programı olumsuz hava koşulları nedeniyle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne ait spor salonunda gerçekleştirildi.

Bingöl Valisi Yavuz Selim Köşger, 49. Motorlu Piyade Tugay Komutanı Tuğ General Murat Aygün, Belediye Başkanı Yücel Barakazi, İl Jandarma Komutanı Selahattin Mersin, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı’nın katıldığı kutlama programı, saygı duruşu ve istiklal marşı’nın okunmasıyla başladı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesinin ardından program, yumurta ve çuval yarışı ile devam etti.

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren işaret dili kursu öğretmen ve kursiyerlerin işaret diliyle 10. yıl marşını okuması büyük alkış aldı.

Program, Serkan Akyaz İlköğretim Okulu öğrenci korosunun seslendirdiği şarkılar ve Halk Oyunları gösterisi ile sona erdi.

 Yenişehir Mah. Hükümet Konağı. Kat3 12090 BİNGÖL - 04262132585

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.